PrimeXBT.com Recenze – Podvod nebo ne?

 

50% Bonus! Promo kód: TOTHEMOON – Klikněte Sem

 

Prime XBT je relativně nová burza kryptoměn, která poskytuje možnosti obchodování s deriváty s pákovým efektem až 100x v pěti různých kryptách. Dynamické a inovativní obchodní rozhraní poskytuje obchodníkům všechny potřebné nástroje, které by byly potřebné pro úspěšný obchodní den. Jejich přístup orientovaný na klienta staví zájem klienta na střed jeho služeb podle webových stránek, takže si společnost klade za cíl poskytovat vysokou úroveň služeb v rychle se měnícím prostředí. Prime XBT sní o velkém a chce být nejlepší online obchodní platformou v krypto průmyslu. Podívejme se, zda se jim podaří splnit očekávání.

Zkontrolovat obsah

Základní pozadí XBT

 PrimeXBT Prime XBT je platforma založená na bitcoinech, která nabízí obchodování s pákovým efektem na pěti různých kryptoměnách , včetně bitcoinů, etherea, litecoinů a zvlnění. Společnost byla založena v roce 2018 a začala exponenciálně růst. V současné době slouží klientům ve více než 150 různých zemích.

Za obchodní platformou stojí společnost Prime XBT Trading Services, registrovaná společnost na Seychelách s číslem společnosti 148707. Burza otevřela své knihy na trh počátkem roku 2019.

Mají aktivní účty na různých kanálech sociálních médií. Na Facebooku má Prime XBT základnu 14k následovníků a na Twitter 7k sledujících sleduje své tweety každý den.

Prime XBT má také médium blog, kde sdílejí zajímavá témata o tom, jak používat platformu, a různé články týkající se obchodování a investic k výuce publikum. Materiály jsou vysoce kvalitní a obdržely celkově dobrou zpětnou vazbu od čtenářů, klientů a uživatelů, kteří ve skutečnosti oceňují obsah sdílený prostřednictvím média.

Společnost také často aktualizuje svá vlákna Reddit o různé novinky o platformě a samotném odvětví, včetně obchodních nápadů a zpětné vazby konkurentů. Komunita má v současné době více než 300 aktivních členů.

Přestože Prime XBT je aktivně přítomen ve všech hlavních kanálech sociálních médií, jejich online přítomnost se právě začala prosazovat. Časem jistě získají další zajímavosti z oboru.

Začínáme: Registrace a ověření na PrimeXBT.com

Abyste mohli začít obchodovat na platformě Prime XBT, musíte si vytvořit účet. Pro registraci stačí uvést e-mailovou adresu a heslo, při registraci nejsou vyžadovány žádné osobní doklady. Žádný KYC není vyžadován ani později pro výběry nebo vklady, protože na burze můžete obchodovat pouze s kryptoměnou, ale ne s fiat měnami, jako je USD nebo EUR.

Jakmile zadáte svou e-mailovou adresu a přijmete podmínky služby, obdržíte e-mail s ověřením vaší registrace. A je to, jakmile je váš e-mail potvrzen, váš účet byl otevřen a můžete okamžitě obchodovat. Během celého procesu registrace je zajištěna úplná anonymita.

Po registraci se důrazně doporučuje nastavit ochranu 2FA k ochraně vašeho účtu. Můžete to snadno udělat pomocí aplikace Google Authenticator (ke stažení z obchodu iOS nebo Android), poté přejděte do Předvoleb systému a klikněte na Povolit GA (GA znamená Google Authenticator). Tajný klíč zálohujte na bezpečném místě. Poté můžete nastavení dokončit potvrzením svého PIN kódu. Z jakéhokoli důvodu musíte ve svém účtu deaktivovat 2FA, můžete kontaktovat podporu v e-mailu a požádat o pomoc.

Po otevření účtu musíte svůj účet financovat. Chcete-li financovat svůj účet, přejděte do části svého účtu a klikněte na Vklad. Tím se odhalí vaše jedinečná adresa pro vklad, kam můžete posílat své bitcoiny. Přihlaste se do své peněženky a odešlete na tuto adresu částku bitcoinu, se kterou chcete obchodovat. Prime XBT vyžaduje alespoň 6 potvrzení v bitcoinové síti, než připsá prostředky na váš účet.

Jak již bylo zmíněno dříve, Prime XBT je burza kryptoměn, takže bitcoiny můžete vložit pouze na Prime XBT, přestože je můžete obchodovat s jinými altcoiny, financování vašeho účtu pomocí Etherea nebo jiných kryptoměn není v tuto chvíli k dispozici. Než se zaregistrujete, ujistěte se, že máte nějakou kryptoměnu, můžete si kryptoměnu koupit na jiných burzách typu fiat-to-crypto.

Aby se proces ulehčil, Prime XBT také integroval na platformu možnost přímé konverze bitcoinů pomocí Changelly. Můžete si dokonce koupit bitcoiny pomocí kreditní karty (debetní karta, předplacená karta, virtuální kreditní karta) pomocí Changelly přímo na obchodní platformě – mějte na paměti, že za účelem využití služby Changelly budete možná muset poskytnout některé ze svých osobních údajů zaregistrovat se tam. Ujistěte se, že převádíte prostředky na správnou vkladovou adresu Prime XBT, to je důležité!

 PrimeXBT Deposit

Chcete-li vybrat své prostředky z Prime XBT, přejděte do sekce své účty / výběr. Zde můžete zadat adresu bitcoinu, kam chcete poslat své bitcoiny. Nezapomeňte přidat své adresy na seznam povolených. To vyžaduje autorizaci 2FA, aby bylo zajištěno, že mince budou odeslány na správné místo.

Whitelistingová adresa pro výběr také zajišťuje, že prostředky nebudou odeslány na neautorizované adresy. Prime XBT zpracovává výběry z horkých peněženek a v případě, že částka vašeho výběru přesahuje jejich rezervy, může trvat déle, než se vaše prostředky dostaví, pokud je třeba zapojit i offline studené peněženky.

 PrimeXBT Withdraw

Funkce Prime XBT

Prime XBT nabízí robustní obchodní systém pro začátečníky i profesionální obchodníky, kteří požadují vysoce spolehlivé údaje o trhu a výkon. Celá infrastruktura je navržena tak, aby umožňovala vysoký počet objednávek za sekundu a extrémní zátěž, a zároveň nabízí ultrarychlé provádění objednávek a nízkou latenci. Obchodníci všech úrovní zkušeností mohou snadno navrhovat a upravovat rozvržení a widgety tak, aby co nejlépe odpovídaly jejich obchodnímu stylu. Jsou hrdí na to, že mohou všem zákazníkům nabídnout takové inovativní produkty a profesionální obchodní podmínky.

Na Prime XBT můžete obchodovat s pěti různými kryptoměnami, včetně bitcoinů, etherea, litecoinů, zvlnění a nedávno byl do portfolia dostupných altcoinů k obchodování přidán EOS.

Platforma nabízí velmi vysokou páku, a to až 100krát na kryptoaktiva, což z nich dělá jednoho z mála účastníků trhu, kteří se vydali touto cestou a nabízejí tuto vysokou páku v obchodování bitcoinů a altcoinů. Obvyklá páka nabízená při obchodování s kryptoměnou je kolem 10–20x, protože kvůli vysoké volatilitě na trzích obchodování s kryptoměnou může i malé množství páky vést k velmi velkému zisku nebo ztrátě. Pákový efekt použijte pouze v případě, že jste obeznámeni s obchodováním, protože váš kapitál je ohrožen.

Na Prime XBT můžete obchodovat od 0,01 BTC, protože toto je minimální velikost objednávky. Maximální velikost objednávky jednoho obchodu se může vyšplhat až na 15 BTC s maximální expozicí na 30 BTC, takže 100násobná páka je omezena na určité množství velikosti objednávky. Až 10 BTC expozice můžete obchodovat se 100násobnou pákou s požadavkem na 1% marži. Jak se zvyšuje expozice, zvyšuje se také požadavek na marži: mezi 10 a 15 BTC je maximální páka 50x s 2% marží a nad 15 BTC expozice je požadována 10% marže s maximální 10x dostupnou pákou.

Je zajímavé zdůraznit, že Prime XBT je jednou z mála derivátových obchodních platforem pro obchodování s kryptoměnami, která nabízí vysokou páku nejen v bitcoinech, ale i v jiných altcoinech. Můžete obchodovat s Ethereem, Litecoinem, Ripple a EOS a také se 100násobným pákovým efektem, který momentálně není k dispozici na mnoha burzách. Uvědomte si, že Prime XBT si vyhrazuje právo na zvýšení maržových požadavků u těch klientských portfolií, která jsou považována za vysoce riziková.

Konečně, ale v neposlední řadě, Prime XBT nabízí lukrativní systém doporučení, který vám umožní vydělat 20% provize z doporučení nových uživatelů na platformu. Mají program založený na úrovních, který vám umožňuje vydělávat provize na základě nepřímo odkazovaných uživatelů a také až 3 další úrovně.

 PrimeXBT Affiliate program

Poplatky za Prime XBT

V oblasti cen sleduje Prime XBT jasný a snadno srozumitelný přístup. Chtějí být konkurenceschopní a zároveň transparentní. Nabízejí klientům výhody na základě objemu a lze je také kontaktovat ohledně individuálních obchodních poplatků za zvláštních podmínek.

Vložit do bitcoinů je možné pouze na Prime XBT, minimální vklad je 0,001 BTC.

Provize jsou účtovány za každý obchod paušálním obchodním poplatkem 0,05%. Tento obchodní poplatek se vztahuje na všechna kryptoaktiva, takže nemusíte přemýšlet o tom, s jakým altcoinem obchodujete, tento obchodní poplatek platíte pouze bez ohledu na to, s jakou mincí jednáte. K provedení dochází za tržní ceny.

Kromě obchodního poplatku účtuje Prime XBT také poplatek za financování přes noc v případě, že je na konci dne otevřená pozice s pákovým efektem. Dlouhé i krátké poplatky za financování mají stejnou velikost, liší se podle aktiv a účtují se fiat (USD).

Například v případě bitcoinu je v současné době za jednodenní obchodování poplatek za financování ve výši 5,74 USD, což je nejvyšší z obchodovaných mincí, Ethereum je 0,21 USD, zatímco Ripple je pouze 0,00049 USD. Než uzavřete dohodu, ujistěte se, že znáte poplatky za obchodování. Pokud otevřete a zavřete pozici s pákovým efektem ve stejný obchodní den, neúčtuje se žádný poplatek za financování přes noc.

Podporované obchodní páry

BTC / USD, ETH / USD, ETH / BTC, LTC / USD, LTC / BTC, XRP / USD, XRP / BTC, EOS / USD, EOS / BTC, AUD / CAD, AUD / CHF, AUD / JPY, AUD / USD, EUR / AUD, EUR / CAD, EUR / CHF, EUR / GBP, EUR / JPY, EUR / USD, GBP / AUD, GBP / CAD, GBP / CHF, GBP / JPY, GBP / USD, USD / CAD, USD / CHF, USD / JPY, XAG / USD, XAU / USD

Obchodování na Prime XBT (typy objednávek)

Kliknutím na Obchod v nabídce záhlaví se dostanete do obchodního rozhraní. Obchodní platforma Prime XBT poskytuje informace o aktuálních tržních sazbách na svíčkovém grafu uprostřed, na pravé straně na palubní desce můžete zadávat své objednávky a na levé straně můžete spravovat své obchody: sledovat stávající portfolio a kontrolovat historie obchodování.

 PrimeXBT obchodování

Existuje řada widgetů, které můžete nastavit na obchodním rozhraní a vytvořit tak rozvržení, které vám nejlépe vyhovuje a poskytuje všechny informace, které potřebujete pro vaši obchodní činnost. V grafu můžete také přidat několik obchodních nástrojů, které vám usnadní práci při kreslení důležitých úrovní a trendových linií.

Seznam obchodních nástrojů je poměrně komplexní, což vám umožní zůstat na platformě a pracovat na svých obchodních nápadech, aniž byste museli používat externí software třetí strany.

Prime XBT nabízí nejběžnější typy objednávek, stejně jako jakékoli jiné vážné burzy. Můžete zadávat tržní objednávky, omezovat a zastavovat ztráty, abyste zlepšili řízení rizik a maximalizovali svůj zisk. Platforma také nabízí typ příkazu s názvem ochranný příkaz, který poskytuje další vrstvu ochrany pro jakýkoli příkaz, který má být proveden.

Podpora Prime XBT

Registrace na Prime XBT je velmi snadná a probíhá poměrně rychle. Pak je seznámení s obchodním rozhraním také relativně intuitivní a protože si můžete přizpůsobit platformu, je tato platforma na konci velmi uživatelsky přívětivá, protože uvidíte, co pro obchodování potřebujete.

Prime XBT nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím svého vyhrazeného e-mailu podpory. Na webu bohužel není uvedena žádná jiná metoda podpory, jako je telefonická podpora nebo chat, ale určitě je můžete uspokojit také prostřednictvím jednoho z kanálů sociálních médií.

Vzhledem k tomu, že burza funguje jen několik měsíců, není na internetu v současné době příliš mnoho online recenzí ani stížností uživatelů. To by mohlo být dobrým znamením, že uživatelé nemají problémy s obchodní platformou, nebo není k dispozici dostatek dat, abychom viděli dopady. Od této chvíle nejsou k dispozici žádné podvodné zprávy o Prime XBT, které byly zveřejněny nespokojenými uživateli.

Zabezpečení na Prime XBT

Zabezpečení obchodní platformy je jednou z nejdůležitějších funkcí, které burza musí mít na místě. Při ukládání peněz na tyto portály musíte mít jistotu, že jsou vaše prostředky na bezpečném místě. Cílem Prime XBT bylo vyvinout rozsáhlý rámec kybernetické bezpečnosti, který by zajistil pečlivá opatření k ochraně majetku zákazníka před jakoukoli hrozbou. Platforma provádí pravidelné zátěžové testy a provádí bezpečnostní audity, aby zajistila soulad s nejpřísnějšími bezpečnostními normami.

Dvoufaktorové ověřování pomáhá chránit váš účet před neoprávněným přístupem. Můžete jej nastavit pomocí aplikace Google Authenticator ihned po registraci pomocí účtu.

Platforma Prime XBT ukládá povinné přidávání bitcoinových adres na seznam povolených, na které můžete vybrat své prostředky. Tím je zajištěno, že i když se někomu podaří dostat se na váš účet, nemá možnost vybrat prostředky na novou, neautorizovanou adresu.

Platforma ukládá mince do vyhrazených v chladírenských peněženkách. Pouze malá část kryptoaktiv je držena v online horkých peněženkách, aby se minimalizovala ztráta v případě neočekávané hrozby. Převody finančních prostředků ze studené do horké peněženky jsou zpracovávány ručně a tento proces vyžaduje koordinované úsilí více zaměstnanců z Prime XBT.

Web používá šifrované připojení SSL k zabezpečení provozu protékajícího webem. Cloudflare se používá k zabránění útokům DDoS. Hesla účtu jsou kryptograficky hašována, aby skryla všechna citlivá data, a to i v případě narušení dat.

Systém Prime XBT automaticky sleduje všechna rizika spojená s účtem, včetně kupní síly, kupního účiníku, maximální velikosti objednávky, maximální velikosti pozice, prahových hodnot ztráty P / L, povoleného podílu lotu a po provedení každé objednávky provede úplnou kontrolu rizik knihu objednávek před dokončením realizace.

Podporované platební metody

 • Kreditní karta
 • debetní karta
 • Předplacená karta
 • Virtuální kreditní karta

Podporované země

Všechny země kromě:

 • Spojené státy americké
 • Québec v Kanadě
 • Alžírsko
 • Ekvádor
 • Etiopie
 • Kuba
 • Krym a Sevastopol
 • Írán
 • Sýrie
 • Severní Korea
 • Súdán
 • jakýkoli stát, zemi nebo jinou jurisdikci, na kterou je uvaleno embargo ze strany Spojených států amerických

Klady a zápory Prime XBT

Klady

 • 2FA zajišťuje bezpečnost
 • 100x pákový efekt k dispozici v 5 kryptoměnách
 • není vyžadován žádný KYC

Nevýhody

 • žádné obchodní rozhraní API, mobilní aplikace nebo počítačový program pro obchodování mimo web,
 • dosud neznámé

Závěr

Prime XBT je nová platforma pro obchodování s kryptoměnami, která nabízí velmi vysokou až 100násobnou páku v pěti různých obchodování s kryptoměnami. Platforma má zavedena řada bezpečnostních opatření a pro registraci nevyžaduje žádnou identifikaci. Nabízejí širokou škálu vzdělávacích materiálů o kryptoměnách a obchodování, které pomáhají novým truhlářům v oboru rychleji se pohybovat. Jejich poplatky jsou přiměřené a transparentní a nabízejí také program doporučení. Jakmile se jejich online přítomnost ustálí, brzy si jistě získají větší pozornost v tomto odvětví. Prohlédněte si je, než je zaplavili, jako byli Binance a další v minulosti.

Go to PrimeXBT.com