Deribit Recenze 2020 – Podvod nebo ne?

Dokonce i lidé, kteří nejsou obchodníky, vědí, že bitcoiny nebo svět kryptoměn se o sekundu zvětšují! Jak ale vzroste hodnota kryptoměny? Jednoduché, pokud je měna široce používána, hodnota stoupá, podívejte se, co se stalo s bitcoinem. Jaký lepší způsob, jak zvýšit hodnotu mince, pokud se s ní obchoduje. Proto se díky této skutečnosti nové altcoiny snaží dostat do obchodní hry co nejlépe. Chtějí, aby si jejich mince získala více diváků, aby se zvýšila jejich hodnota. S tím, co bylo řečeno, dnes existuje obrovské množství burzovních webových stránek / obchodních platforem kvůli nárůstu obchodování s kryptoměnami. S tím, co bylo řečeno, existuje jen hrstka webů, které se specializují na obchodování s kryptoměnami. Dnes se podíváme na jeden z těchto webů; web se jmenuje Deribit.com. Bez dalšího prodlení se podívejme na to, co mají!

Zkontrolovat obsah

PozadíNázev webu „Deribit“ pochází ze slov Deriváty a Bitcoin, vezměte první tři písmena obou slov a máte Deribit. Web funguje od roku 2016 a je provozován v jejich fyzické kanceláři v Amsterdamu. Generální ředitel a původní zakladatel společnosti je zkušený obchodník s devizovými opcemi od konce 90. let a je také nadšencem bitcoinů. Věděl, co může kryptoměna udělat se současným devizovým trhem, a pustil se do vytváření webových stránek věnovaných obchodování s kryptoměnami.

Ověření pomocí Deribit.com

Jako online obchodník je třeba vědět, zda web, na kterém máte zájem o obchodování, má obchodní limity. Většina z těchto uložených limitů má něco společného s tím, kolik jste schopni obchodovat s běžným neověřeným účtem oproti účtu, který prošel jiným ověřením zpracovaným za účelem získání účtu vyšší úrovně. Jinými slovy, čím vyšší je úroveň účtu, tím větší objem obchodu lze provést. Otázkou je, jestli mají něco takového tady na Deribit.com?

Odpověď na tuto otázku je, NE. Tady na Deribit.com nemusíte procházet žádnou úrovní ověření, protože jejich způsob transakce je čistě prováděn s bitcoiny, samozřejmě anonymita nemůže být zachována, pokud jsou osobní údaje předávány přes internet. Vzhledem k tomu, že neexistují žádné úrovně ověření, musíte si jen vytvořit účet a začít obchodovat!

Jak si vytvoříte účet? Účet snadno vytvoříte tak, že přejdete na jeho webovou stránku Deribit.com a kliknete na vytvořit účet. To vás přesměruje na jinou stránku a budete požádáni o zadání e-mailu, aliasu / přezdívky a hesla pro váš nový účet. Klikněte na Přijmout podmínky a klikněte na Odeslat. Poté se zobrazí výzva, že jste úspěšně vytvořili účet a že musíte kliknout na potvrzovací odkaz zaslaný na uvedenou e-mailovou adresu. Upozorňujeme, že po kliknutí na odkaz dostanete několik ověřovacích e-mailů; toto není spam.

Při registraci do Deribitu můžete být v současné době schopni ušetřit peníze použitím kupónu na slevu na poplatcích z https://www.cryptocoupons.org/.

Funkce webových stránek

Tady na Deribit.com existuje něco jako pojišťovací fond, kde pozice, které jsou s největší pravděpodobností v úpadku, mají bezpečnostní síť 25 bitcoinů. To znamená, že nejhorší přijde k nejhoršímu, mají pojištění, které je udrží nad vodou, protože mají připravených 25 BTC. Můžete si přečíst více o této úžasné funkci a podívat se na případy, kdy klesly pod 25 BTC zde.

Kromě tohoto úžasného „deštníku“ jako funkce, která je chrání před možným bankrotem, nabízejí také dvoufaktorové ověřování, které je vždy dobré mít. Pamatujte, že ne všechny obchodní / směnné platformy dnes mají možnost přidat funkce 2FA. Pro přístup k této funkci se stačí přihlásit do svého účtu a přejít na levý boční panel svého účtu a kliknout na „Zabezpečení“ a na kartu „Povolit dvoufaktorové ověřování“.

Nabízejí také přidružený program, ze kterého můžete vydělávat, pokud máte rádi takové věci. Chcete-li zapnout svůj přidružený program, pošlete e-mail s aplikací na adresu affiliate@deribit.com .

Hledali jsme vzdělávací materiály, které by mohly pomoci čerstvému obchodníkovi v obchodování, ale bohužel jsme pod jejich záložkou „Nápověda“ našli pouze dvě videa, která samozřejmě pomohla vysvětlit, jak futures fungují. To může být opravdu skvělé, pokud hledáte obecné informace o tom, jak to všechno funguje, což z něj dělá skvělou funkci nainstalovanou na webu. Pokud jsou pro vás futures nové, podívejte se na video níže, protože obsahuje vzdělávací materiál, který bude výhodou při růstu v obchodním světě.

 

Poplatky, vklady a výběry

Vzhledem k tomu, že všechny transakce prováděné na tomto webu jsou prováděny čistě pomocí bitcoinů, není metoda vkladu a výběru tak složitá ve srovnání s jinými dnešními webovými stránkami. Chcete-li provést vklad, stačí přejít na hlavní panel účtu, kliknout na kartu vkladu na levém bočním panelu a karta vkladu se otevře. Na kartě vklad, jak je vidět na výše uvedeném snímku obrazovky; je uvedena jedinečná adresa. V zájmu zachování vysoké úrovně zabezpečení na transakci doporučujeme aktualizovat adresu jednou denně, abyste se ujistili, že nebude znovu použita.

Pokud jde o výběry, stačí kliknout na kartu pro výběr a budete přesměrováni na stránku pro výběr, na které budete moci uvést svou osobní adresu bitcoinové peněženky, viz dostupný zůstatek BTC na účtu, částku, kterou chcete vybrat, a poplatek za výběr. Vezměte prosím na vědomí, že poplatek za výběr má různé priority, přičemž vysoká je nejrychlejší až velmi nízký nebo normální proces přenosu. Poplatky se pohybují mezi 0,0002 až 0,0015 za transakci výběru. Většinu svých bitcoinů si nechávají ve svém úložišti Cold Wallet, aby bylo vše v bezpečí a mimo zvedavé ruce.

Nyní se zajímavou částí; poplatky! Jsem si jistý, že vás svádí vědět o poplatcích za obchodování zde na Deribit.com, protože dnes existuje spousta obchodních platforem, které nenabízejí žádné poplatky za obchodování. Je smutné, že Deribit není jedním z těch webů, které nabízejí takové pohodlí. Obchodníci, kteří jsou aktivní na scéně online obchodování, by vám výrazy „Maker“ a „Taker“ neměly být cizím jazykem (-0,025% – -0,02% Maker, 0,05% – 0,075% Taker).


Futures – velikost kontraktu je 10 $ a poplatek pro tvůrce je -0,02% (sleva) a poplatek za převzetí je 0,05%.

Možnosti – Velikost smlouvy za 1 BTC: Poplatek tvůrce je 0,000 BTC (0% z velikosti smlouvy) a poplatek za převzetí je 0,0004 BTC (0,04% z velikosti smlouvy). Rovněž poznamenali, že poplatky nikdy nemohou být vyšší než 20% obchodované opce. Například pokud je opce, která se obchoduje, na 0,05 BTC, poplatek by neměl překročit 0,01 BTC.

Další informace o poplatcích najdete kliknutím sem .

Obchodování na webu Debirit.com

Nyní jsme dospěli k nejlepší části recenze, obchodování! Protože stránka Deribit.com nemá virtuální / testovací / fiktivní účet, nemůžeme vyzkoušet fiktivní obchod. Není třeba se obávat, protože budeme stále zkoumat, co pro nás obecně mají.

Výše uvedený snímek obrazovky je obrázkem záložky BTC Futures, kde si můžete kupovat budoucí smlouvy. Jak již bylo zmíněno dříve v této recenzi, smlouvy na kartě futures přicházejí po 10 $. Můžete si vybrat mezi smlouvami nebo přímými platbami BTC. Na kartě Futures BTC si navíc můžete vybrat, kolik kontraktů můžete koupit, od minimálně 1 kontraktu až po neomezenou částku, podle toho, kolik jste ochotni uzavřít. Kromě toho lze cenu smluv také měnit v závislosti na aktuální sazbě BTC. Aktuální minimum v době, kdy byla tato recenze napsána, je 6860,23 USD a maximum je 7212,56 USD. Jakmile bude vše vylepšeno, klikněte na KOUPIT nebo PRODAT smlouvu a tato se objeví v knize objednávek hned vedle. Pokud dojde k vyrovnání výše smlouvy, bude objednávka okamžitě vyplněna. Pokud objednávku nelze splnit, bude přidána do fronty knihy objednávek.Přechodem na další kartu v části Futures by byly Možnosti . Je to docela jednoduché, pokud uvidíte na kartě Možnosti BTC něco zajímavého, klikněte na něj a vyskočí vám objednávkové pole, do kterého se můžete podívat. Kniha objednávek objednávky opcí obsahuje všechny potřebné informace k dokončení nákupu. Cenu lze upravit z dolarů na BTC (mějte však na paměti, že všechny transakce jsou založeny na BTC a dolary budou převedeny na aktuální hodnotu BTC). Minimální množství, které lze zakoupit, nesmí být menší než 0,1 BTC za transakci.

Další informace: Účty mají počáteční požadavek na obchodní marži 10% a všechny účty jsou povinny udržovat marži ve výši 3% pozice obchodníka, aby vše fungovalo hladce.

Dostupné typy objednávek:

 • Trh
 • Omezit
 • Stop-Limit
 • Stop-Market

Snadné použití

Víme, že každý má svou osobní úroveň porozumění. Ale pokud jde o online obchodování / výměnné platformy, je vždy dobré vzít v úvahu nové obchodníky, protože jsou těmi, kteří mají menší znalosti oboru. Obchodní / směnné společnosti by měly zvážit (zejména ty nové), že potřebují mít web, který není optimalizovaný pro obchodování, ale také snadno srozumitelný.

Jedna věc, která nás zarazila, byla skutečnost, že tento web není určen pro někoho nového ve světě online obchodování. Všechno bylo jen shluk čísel! Ve srovnání s některými webovými stránkami, kde vás nebombardují informacemi, je Deribit.com rozhodně daleko. Myslíme si, že by měli udělat, je maximalizovat funkčnost svých webových stránek a přepracovat je tak, aby byly lepší, což je více v souladu s tím, co má dnes většina obchodních platforem – s jednoduchostí. A bez správné integrace (obchodního průvodce) uživatele do jeho rozhraní je vše matoucí, pokud nestrávíte spoustu času prohlížením webových stránek. Za to jim dáváme 3/10 za jejich webové rozhraní.

Zákaznická podpora

U většiny našich recenzí jsme vždy zdůrazňovali, jak důležité je mít hodnotný tým podpory zákazníků, pokud jde o weby, které nakládají s penězi lidí. Ať už se jedná o online kasino nebo platformu pro obchodování / směny, vše by mělo být zjednodušeno, pokud jde o péči o zákazníky. Je to proto, že když se s penězi zachází, mělo by se s nimi zacházet s přesností, a když dojde k chybě, mělo by se s nimi zacházet s profesionalitou a rychlým rozlišením. Samozřejmě, jak chcete, aby vás řešili problémy s vaším účtem, který obsahuje vaše těžce vydělané peníze?

Zde na Deribit.com, mají živé chatovací pole, ke kterému se dostanete po přihlášení do svého účtu a kliknutí na malý rámeček umístěný v pravé dolní části stránky účtu. Jedinou nevýhodou tohoto pole živého chatu je to, že se jedná o veřejnou funkci živého chatu, což znamená, že pokud požádáte o pomoc zde vývojáře, nedostali byste hned pozornost. Bylo by lepší, kdyby měli systém podpory živého chatu, aby je registrovaní zákazníci mohli okamžitě kontaktovat, pokud by došlo k problémům s jejich účty.

Kromě funkce živého chatu mají svůj hlavní kanál zákaznických služeb, kterým je e-mail. Níže jsou uvedeny tyto kanály:

Obecná podpora: support@deribit.com

Zpětná vazba: feedback@deribit.com

Další věc, kterou jsme si všimli, je, že nemají žádnou telefonickou podporu pro případ, že by jim někdo chtěl zavolat. Víme, že jsme lidé z telefonu, což nás opravdu rozladilo, protože neměli uvedena žádná telefonní čísla. Je lepší mluvit s někým přes telefon, protože to řeší problémy rychleji a lze se vyhnout chybné komunikaci. Pokud máte přímý telefonický kontakt, dejte nám prosím vědět v sekci komentáře níže.

Uživatelská zkušenost


Prošli jsme každou důležitou součástí tohoto webu, nyní je čas se podívat na to, co lidé o tomto webu říkají. Potřebujeme vědět o negativních věcech, které lidé zažili s tímto webem, abychom byli schopni správně posoudit problémy a rozhodnout se, zda podstoupit rizika nebo ne.

Samozřejmě jsme šli na Google a zadali „Deribit Scams“ a o webu jsme nic nezjistili. Žádné problémy s platbami, problémy s výběrem a co o nich. To je zároveň děsivé a zároveň osvěžující. Jediným důvodem, o kterém si můžeme myslet, je skutečnost, že tento web je nový a že s jeho obchodováním zatím nejsou problémy. Je to dobrá věc? Samozřejmě, že je!

Podporované obchodní páry

 • BTC / USD
 • ETH / USD

Podporované země

Všechny země kromě:

 • Kanada (provincie Quebec);
 • Guam;
 • Írán;
 • Irák;
 • Japonsko;
 • Korejská lidově demokratická republika;
 • Panama;
 • Portoriko;
 • Samoa;
 • Súdán;
 • Syrská arabská republika;
 • Spojené státy;
 • Panenské ostrovy (USA).

Klady a zápory

Klady

 • Rychlé vytvoření účtu
 • Pojištění
 • Bitcoinová obchodní platforma

Nevýhody

 • Přijímá pouze bitcoiny
 • Není uživatelsky přívětivý
 • Návrh webových stránek je matoucí

Závěr hodnocení Deribit

Tato webová stránka je ve srovnání s jinými obchodními webovými stránkami dnes poměrně mladá; tato recenze bude mít obecnější pohled na to, co tato webová stránka nabízí. Na Deribit.com jsme si všimli, že nabízejí dobrou sadu funkcí, které lze použít pro vaše výhodou při obchodování s nimi. Také nemají úrovně účtu, pokud jde o obchodování prostřednictvím jejich webových stránek! Vzhledem k tomu, že všechny jejich transakce jsou prováděny pomocí bitcoinů, je úroveň anonymity vyšší ve srovnání s průměrnou webovou stránkou obchodování / směny, kde přijímají různé bankovní platební metody.

Jednou důležitou věcí, kterou je třeba vzít na vědomí, by byla jejich pojistná funkce, protože ne všechny obchodní weby to mají. Je tam proto, aby se ujistil, že všechny obchody mají bezpečnostní síť (pokud ji držíte do 25 BTC), aby se obchodníci cítili bezpečně, protože věděli, že web má zády. Obecně je tato webová stránka dobrá, ale vzhledem ke způsobu, jakým je navržena (není uživatelsky přívětivá), ztěžuje novým obchodníkům, aby přišli přímo a začali obchodovat během první minuty.

Go to deribit.com