Bittrex.com Recenze 2020 – Podvod nebo ne?

Když narazíte na nové webové stránky, které obchodují s kryptoměnami, vždy byste si položili otázku, jsou legitimní? Samozřejmě jako člověk je přirozené pochybovat o integritě jakéhokoli webu.

My jako lidské bytosti bychom vždy hledali něco lepšího, něco, co je o krok výše oproti tomu, co v současné době máme. Je tedy řečeno, že je Bittrex legitimní web pro obchodování BTC s jinými kryptoměnami?

Bittrex.com působí v USA od roku 2014. Tvrdí, že jsou novou generací obchodování s kryptoměnami. Díky zkušenostem s bezpečností a vývojem od společností jako Microsoft a Amazon mohou být jen lidmi, se kterými chcete obchodovat. Bill Shihara je spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Bittrex. Má 11 let zkušeností s operačním systémem Microsoft Windows a bezpečnostním týmem. Má také zkušenosti s prací jako bezpečnostní inženýr pro Amazon a Blackberry.

Jejich tým má působivou kombinovanou zkušenost, pokud jde o bezpečnost. Další informace o týmu Bittrex si můžete přečíst zde.

Jak ověřit váš účet pomocí Bittrexu

Požadavky na ověření pomocí Bittrexu:

Základní ověření

 • Celé jméno
 • Datum narození
 • Země
 • Kompletní adresa s poštovním směrovacím číslem
 • Číslo pasu (volitelně)

Telefonické ověření

 • Číslo mobilního telefonu (poskytnuté číslo mobilního telefonu by mělo umožňovat příjem zpráv SMS)

Vylepšené ověření

 • Chcete-li přejít na třetí úroveň ověření, musíte nejprve dokončit základní ověření.

Bez problémů jsem si u nich mohl zaregistrovat účet. Problém nastal, když jsem zahájil proces ověření. Jak je znázorněno na snímku obrazovky výše, při odesílání podrobností o základním ověření se mi zobrazila chyba.

Nemohli jsme přiřadit vaše informace k našim poskytovatelům veřejných záznamů. Chcete-li dokončit základní proces ověření, můžete ověřit telefonní číslo nebo požádat o rozšířený účet .“ -To je to, co jsem dostal po podání základní žádosti o ověření. Což je divné, protože všechno, co jsem předložil, bylo legitimní.

Také jsem se pokusil ověřit svůj účet pomocí čísla svého mobilního telefonu. Problém je v tom, že se stále načítá a načítá se už dvě hodiny, stále štěstí. Co se stane, pokud tyto dva kroky ověření selžou? Poté byste od nich museli požádat o vylepšené ověření.

Vylepšené ověření by vyžadovalo, abyste spolu se svými selfie odeslali skenování vaší identifikace. Společně s Jumio ověřují předložené ID a provádějí proces ověření tváře. O seznamu zemí, které podporují, spolu s přijatým ID si můžete přečíst zde.

Limity účtu pro Bittrex.com

Vzhledem k týmovým zkušenostem společnosti Bittrex, pokud jde o zabezpečení softwaru, se ujistili, že se jejich zákazníci budou při používání jejich služeb cítit bezpečně. S ohledem na to berou bezpečnost vážně.

 1. Změna hesla ve vašem účtu by znamenala, že během následujících 24 hodin nebudete moci provádět žádné výběry.
 2. Pokud ve svém účtu nemáte integrovanou 2FA, budete mít pouze denní limit 1 BTC výběr nebo ekvivalent za den.

Aktualizace limitu – Účty vytvořené po 30. říjnu 2016 budou mít následující limity pro výběr:

 • Neověřený účet – 1 BTC za den nebo ekvivalent
 • Základní účet – 3 BTC za den nebo ekvivalent s povoleným 2FA
 • Vylepšený účet – 100 BTC za den nebo ekvivalent se zapnutým 2FA

Poplatky za obchodování

Veškeré obchodování prováděné v rámci Bittrex.com by bylo zpoplatněno 0,25%.

Webové rozhraní

Web Bittrex.com obsahuje v popředí Seatle Space Needle, což je hezké na pohled. Karty domovské stránky jsou zbytečné, protože by vás pouze přesměrovaly do spodní části stránky, což je bez karet dobré. Musíte si zaregistrovat účet a přihlásit se na jeho web, abyste získali podrobný pohled na to, jak fungují.

Po přihlášení vás přivítají dostupné bitcoinové trhy, se kterými můžete obchodovat. Například jsem klikl na trh BTC-ETH umístěný na pravé straně obrazovky. To mě přesměrovalo na jinou stránku zobrazující obchod BTC a ETH:

V obchodním okně můžete vidět dvě strany, to by byla okna „Koupit“ a „Prodat“. Do vyhrazeného prostoru můžete ručně zadat částky, které chcete koupit nebo prodat. Ruční zadání částek také znamená, že musíte cenu zařadit také ručně.

Můžete také použít knihu objednávek umístěnou ve spodní části stránky. Pokud kliknete na kteroukoli stranu políček, automaticky se vyplní vaše obchodní okna na hodnotu, na kterou jste klikli. To by se hodilo, pokud chcete vědět, jaká je aktuální požadovaná cena obchodu.

Mají také automatizované funkce, jako je GTC (dobré do zrušení) a IOC (okamžité nebo zrušení), které můžete nastavit kliknutím na knoflík nachází se ve vašem obchodním okně.

 • GTC – Výchozí nastavení je Good Till Canceled. To znamená, že systém bude nadále hledat váš příspěvek k nákupu / prodeji, dokud nebude splněn.
 • IOC – koupili byste / prodali svou kryptoměnu za svou cenu. Pokud některou část prodávané nebo zakoupené měny nelze splnit, bude tato částka okamžitě zrušena.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora pro Bittrex může být problém, s nímž lidé nejsou moc spokojeni. K tomuto problému existuje příspěvek na fóru, který najdete zde. Toto vlákno fóra bylo poprvé zveřejněno, když bylo spuštěno v roce 2014, problémy se zákaznickým servisem týkající se nevyřešení lístků včas by začaly kolem stránky 30.

Svou podporu provozují prostřednictvím e-mailu, na který se můžete obrátit prostřednictvím adresy support@bittrex.com. Níže je uvedena jejich registrovaná adresa:

Bittrex LLC
6077 S. Ft. Apache Rd
Suite 100
Las Vegas, NV 89148

Zabezpečení Bittrex.com

Jak bylo zmíněno na začátku, společnost je ovládána skupinou „bezpečnostních zrůd“, kteří se zaměřují na udržení bezpečnosti svých zákazníků po celou dobu. Dokonce i zkušení bezpečnostní experti na světě vědí, že neexistuje nic jako „dokonalý systém“ nebo software, který vás udrží v bezpečí, ale snaží se o to.

Na svých webových stránkách zveřejnili zásady ochrany osobních údajů týkající se použití, pokud s nimi sdílíte informace. Nejen, že se zaměřují na vaši bezpečnost, ale také nám dávají vědět, co dělají s informacemi, které jste jim poskytli.

Bittrex nabízí dvoufaktorové ověřování, které je vždy skvělé, pokud jde o obchodování s webovými stránkami. Důrazně doporučuji používat Google Authenticator pro 2FA, které byste dělali. Nejen pro tento web, ale pro všechny vaše online transakce.

Když už mluvíme o 2FA, obrovský počet jejich registrovaných uživatelů byl napaden kolem dubna 2016. Více o tom si můžete přečíst na tomto fóru příspěvek. Rychlé přečtení vlákna vlákna a zjistil jsem, že ti uživatelé, kteří nepoužívali 2FA, byli ti, kteří byli hacknuti. Členové, kteří měli nainstalovanou 2FA, neměli problémy s ohrožením jejich účtů.

PROS:

 • Zabezpečení je nejvyšší prioritou
 • Orientace celkem snadná
 • Automatizované funkce

NEVÝHODY:

 • Proces ověření trvá navždy
 • Problémy se zákaznickým servisem, které nebudou vyřešeny včas

 

Závěr revize Bittrex

Bittrex.com nabízí obchodní službu s velmi dobrými možnostmi zabezpečení, které můžete využít ve svůj prospěch. Web funguje jako peněženka a zároveň obchodní platforma pro vaše kryptoměny. Proces ověření je pro mě stále otázkou. Zákaznický servis je něco, na co kvůli negativním recenzím nechci spoléhat. Celkově potřebují hodně zlepšení v mnoha jiných věcech, než je bezpečnost.

Go to bittrex.com