Nejlepší anonymní bitcoinové burzy / žádný KYC

Na trhu existuje několik bitcoinových burz, které vám umožňují využívat tyto služby bez ověření vaší identity. To znamená, že během registrace nebo při používání výměny nemusíte poskytovat žádné osobní údaje nebo nemusíte ověřovat poskytnuté informace. Na anonymní bitcoinové burze ve většině případů stačí zadat e-mail a heslo a můžete okamžitě začít obchodovat.

Výhody anonymních výměn bez KYC

Identity verification on Bitcoin ExchangesProces ověřování identity na burzách bitcoinů obvykle zahrnuje poskytnutí osobních údajů, jako je jméno, adresa, datum narození a přiložení dokladu totožnosti a dokladu o pobytu. Většina výměn vyžaduje proces ověření identity pro AML – proti praní peněz – účely a spustit proces zvaný KYC – znát svého zákazníka – dodržovat předpisy platné v zemi, kde působí.

Existuje několik důvodů, proč uživatel chce vyhnout se odhalení osobních údajů na bitcoinové burze. Uživatelé mohou skrýt své přihlašovací údaje, takže žádné orgány, ať už vládní nebo daňové, nebudou moci vidět jejich investice, zisky a ztráty v bitcoinech. Je také možné, že prostě nedůvěřujete platformě natolik, abyste poskytli svá pověření vlastníkovi webu, protože jim nejste jisti, že chrání vaše osobní údaje. Jiní lidé pak chtějí jen skrýt výnosy od různých lidí, jako jsou věřitelé, zaměstnanci nebo dokonce manželé z různých osobních důvodů.

Na druhé straně proces ověřování zahrnuje také poskytnutí dokumentů k prokázání vaší totožnosti ve formě státního dokladu s fotografií a prokázání vašeho bydliště ve formě účtů za služby. Ověření těchto informací může v případě zvýšeného zájmu o služby platformy trvat déle, někdy i týdny. I když můžete začít obchodovat hned po přihlášení k anonymní výměně bitcoinů, nemusíte čekat, až proces ověření projde schválením na platformě.

Nevýhody anonymních výměn bez ověření

Největším omezením anonymních výměnných bitcoinových platforem je to, že uplatňují určitou prahovou hodnotu pro neověřené uživatele, a to jak z hlediska objemu obchodování, tak denních nebo celoživotních výběrů. To může způsobit potenciální problém pro ty, kteří by se chtěli zapojit do obchodní činnosti anonymně s velkým množstvím finančních prostředků.

Důvěryhodnost burzy

S rostoucím počtem předpisů týkajících se aspektů praní peněz na burzách kryptoměn stále roste poptávka po anonymních burzách. Stále více lidí hledá anonymní nákup a obchodování bitcoinů, zatímco počet legitimních míst rychle klesá v sektoru, kde se nemusíte ověřovat. Tato situace vytváří půdu pro podvodné firmy, které nabízejí anonymní obchodní služby, ale nakonec zmizí z prostředků jejího uživatele.

Únikové podvody jsou na vzestupu, stejně jako u anonymní výměny, neexistuje dohled nad úřady a neexistuje skutečný způsob, jak vypátrat odsouzené, pokud ukradnou klientův fond. Ujistěte se, že kdykoli anonymně nakupujete bitcoiny, provedete si vlastní průzkum platformy, kterou používáte, a pokud používáte P2P partnery, zkontrolujte jejich dosavadní výsledky, abyste minimalizovali riziko, že vás někdo podvede.

Proč je bitcoinová burza důležitá

Je známo, že při hackování neustále dochází k úniku nebo ztrátě informací. Pokud vlastníte v kryptoměnách hromadu bohatství, lze informace použité v KYC (pas, selfie s pasem a účet za služby z posledních několika měsíců) snadno použít ke sledování, kdo jste a kde žijete. Po několika zprávách, že obchodníci s bitcoiny již jsou napaden, mučen, and unesen k ukradení jejich mincí je více než pochopitelné, že nechcete, aby vaše ověřovací informace KYC byly zveřejněny, odcizeny nebo zveřejněny na webu nebo ve fórech darknet. To nemá nic společného s tím, že byste chtěli dělat nelegální aktivity – prostě berete své soukromí vážně a chráníte sebe a svou rodinu.

Vzhledem k nedávno se rozvíjejícímu regulačnímu prostředí kolem kryptoměn zavedla většina jurisdikcí na světě ochranná opatření, aby se zabránilo praní peněz. To znamená, že ve většině západoevropských zemí spolu s USA musí burzy kryptoměny identifikovat své zákazníky prostřednictvím procesů Know Your Client (zkráceně KYC). Stále však můžete najít legitimní způsoby, jak anonymně nakupovat a obchodovat s bitcoiny, i když jste rezidentem v této oblasti.

Nejlepší anonymní burzy pro nákup a prodej bitcoinů

Na několika burzách se můžete zapojit do obchodní činnosti hned po registraci, proces registrace však zahrnuje poskytnutí telefonního čísla. Tyto výměny často provádějí více úrovní ověření, kde na první úrovni nemusíte poskytovat příliš mnoho informací o sobě, abyste mohli začít. Limity jsou použitelné, ale i v těchto případech.

Binance je jednou z nejznámějších burz a obchodních platforem v krypto prostoru. Nabízejí anonymní obchodování, vklady a výběry bez KYC pro všechny uživatele až do 2 BTC výběrů denně. Když zůstanete pod tímto limitem, nemusíte ověřovat svoji identitu nebo adresu – což znamená, že si můžete vybrat až 60 bitcoinových slov kryptoměny za měsíc zcela anonymně. To by mělo stačit většině uživatelů, pokud nejste velryba. Kromě toho binance nabízí mnoho dalších služeb, jako je obchodování s marží nebo vydělávání (výdělky úroků z krypto vkladů), díky nimž je Binance skutečnou konkurencí všem bankám a makléřům.

Návštěva Binance

 

Bitseven nabízí obchodování s pákovým efektem čtyř kryptoměn: Bitcoin, Ethereum, Ripple a Litecoin. Na Bitsevenu je zvláštní to, že umožňují obchodování marží pro americké zákazníky (US Friendly) bez KYC – to je velmi vzácná vlastnost a američtí obchodníci to vědí. Bitseven je platforma pro obchodování pouze s bitcoiny, což znamená, že můžete svůj účet financovat pouze pomocí bitcoinů, i když můžete obchodovat také s dalšími třemi hlavními mincemi. Výběry jsou také možné pouze v BTC.

Návštěva Bitseven

 

PrimeXBT nabízí možnost obchodování s marží bez ověření ID. Pro přihlášení stačí uvést e-mail a heslo a váš účet je připraven k financování obchodování. Toto je obchodní platforma pouze pro kryptoměny, takže neexistuje žádná možnost vkladu nebo výběru, ale to také znamená, že neexistuje vůbec žádný proces ověřování a neexistují žádná platná omezení obchodování nebo vkladu.

Návštěva PrimeXBT

 

SimpleFX vám umožní obchodovat s řadou různých altcoinů, bitcoinů, forexů a indexů bez ověření, pokud vkladáte pomocí bitcoinů. Po registraci budete vyzváni pouze k zadání e-mailu a obdržíte e-mail s pokyny k nastavení hesla. Pokud však chcete vložit nějaké fiat peníze nebo je vybrat z platformy, budete muset projít procesem ověření.

Návštěva SimpleFX

 

BaseFEX zavádí svoji obchodní platformu na trh slibující vůbec žádný proces KYC. Když používáte web, nikdy nepožadují žádné osobní údaje, pro registraci stačí zadat e-mail. BaseFEX přijímá pouze vklady v bitcoinech a podobně, bitcoiny můžete vybírat pouze z platformy, nefungují vůbec s žádnými fiat penězi.

Návštěva BaseFEX

 

Nejlepší anonymní burzy pro nákup a prodej bitcoinů

Pokud nabídka směny nabízí možnosti fiat platby, ve většině případů musí klienti projít ověřením totožnosti. Stále máte dvě možnosti, pokud chcete při nákupu bitcoinů zůstat v anonymitě. Nakupujte buď jen malé množství bitcoinů, protože existují určité weby, které vám umožňují vstupovat do bitcoinů bez ověření ID vaší částky nákupu, je omezen na menší fond. Další možností je využití peer-to-peer burz, kde můžete nakupovat a prodávat bitcoiny přímo od ostatních kolegů bitcoinů.

 

Binance nabízí nákup a prodej bitcoinů, etherea a stovek dalších kryptoměn pomocí kreditních karet nebo debetních karet, bankovního převodu a obchodování P2P. Binance je jednou z největších světových burz, která nabízí své služby téměř ve všech zemích po celém světě a podporuje mnoho měn FIAT. Kryptoměny můžete nakupovat a prodávat bez KYC, když vyberete méně než 2 bitcoiny denně – což by mělo stačit většině uživatelů.

Návštěva Binance

 

Evonax Evonax je nová platforma pro výměnu kryptoměn, kde můžete provádět okamžité vzájemné výměny řady kryptoměn. Poskytovatel dokonce umožňuje směnu mezi kryptoměnou a Paypal, takže je služba docela univerzální. Uživatelé proto mohou do určité míry dokonce používat platformu pro výplaty kryptoměn. Kryptoměny podporované společností Evonax jsou Bitcoin, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Dash, Doge, Ethereum, Litecoin, Monero a Zcash. Čisté směny mezi kryptoměnami lze provádět anonymně, protože nepotřebujete nic jiného než adresy peněženky.

Návštěva Evonax

 

HodlHodl (nejlepší decentralizovaná možnost) – Hlavní myšlenkou bitcoinu je provést platbu zcela decentralizovaně, aniž by transakce zajišťovala centrální strana. HodlHodl se vrací k této myšlence a nabízí skutečně decentralizované tržiště, kde můžete nakupovat a prodávat bitcoiny od jiných jednotlivců a zůstat zcela anonymní.

Návštěva HodlHodl

 

Localcoinswap (renomovaná platforma P2P) je renomovaná burza P2P, kde můžete nakupovat a prodávat bitcoiny přímo od ostatních bitcoinerů. Někteří prodejci si vybudovali velmi renomované portfolio předchozích recenzí, takže si můžete být jisti, že vaše protistrany jsou legitimní. Lococoinswap nabízí doslova stovky platebních metod, včetně hotovosti a Western Union na nákup bitcoinů, etherea, USDT a mnoha dalších aktiv bez ID ověření pomocí jiných platebních metod od velkého počtu prodejců online i lokálně.

Návštěva Localcoinswap

 

Paxful (nejlepší za hotovost) zůstal nedávno jednou z posledních P2P obchodních platforem, kde si stále můžete koupit bitcoiny výměnou za hotovost od jiných jednotlivců. Existuje celá řada platebních metod, včetně hotovosti a PayPal, které byste jinde obvykle nenašli. Ověření ID je vyžadováno pouze v případě, že vás o to prodejce požádá, vždy si však pro svou transakci vyberte renomovanou protistranu s předchozími záznamy a kontrolami.

Návštěva Paxful

 

Nejlepší anonymní burzy za altcoiny

Je to dobrá zpráva pro ty, kteří chtějí koupit nebo obchodovat s altcoiny, že anonymní nákup altcoinů je mnohem jednodušší pomocí bitcoinů než fiat měn. Takže pokud již máte bitcoin nebo jiné kryptoměny, bude spousta možností, jak vyměnit bitcoin za altcoiny. Pokud si však chcete koupit altcoiny za fiatovou měnu, například pomocí USD nebo EUR, budete i nadále muset projít procesy KYC, stejně jako v případě nákupu bitcoinů.

 

Binance – Věděli jste, že jedna z největších kryptoburz z hlediska objemu nabízí možnost anonymního obchodování? Binance vám umožňuje zaregistrovat se, uložit a obchodovat na vašem účtu se stovkami altcoinů, aniž byste museli ověřovat svůj účet. Mějte však na paměti, že platformu můžete používat pouze do výše 2 BTC, kromě toho budete požádáni o ověření vaší identity pomocí státem vydaných ID a dokladů o adrese, stejně jako v případě jakékoli pravidelné výměny.

Návštěva Binance

 

Bitfinex je jednou z nejstarších a nejuznávanějších bitcoinových burz a altcoinových obchodních platforem na trhu. Stále nevyžadují KYC, pokud nevložíte nebo nevyberete měnu FIAT – pokud zůstanete u kryptoměny, můžete obchodovat zcela anonymně. Bitfinex nabízí velké množství obchodovatelných kryptoaktiv, stejně jako futures, obchodování s maržemi a můžete také vložit své coiny na platformu a vydělat tak úroky ze své kryptoměny. Bitfinex je skvělou volbou pro všechny vaše krypto potřeby a stále je jednou z nejlepších a nejspolehlivějších obchodních platforem.

Návštěva Bitfinex

 

BitMax je platforma pro krypto deriváty nabízející obchodování s altcoiny na marži pro mnoho méně likvidních kryptoměn. Registrace a registrace je velmi přímočará, k otevření účtu stačí zadat e-mailovou adresu. Ověření není povinné, ale můžete obchodovat pouze do objemu 1 BTC denně, aniž byste museli projít procesem KYC, a výběry v některých případech také vyžadují ověření, proto si před registrací zkontrolujte podmínky.

Návštěva BitMax

 

Tradeogre je méně známá platforma pro kryptoměny, která nabízí skutečně anonymní možnosti obchodování ve stovkách altcoinů. Poplatek za obchodování ve výši 0,2% je na trhu velmi konkurenceschopný ve srovnání s jinými anonymními trhy, bohužel však tým zůstává v anonymitě a vyvolává několik otázek ohledně integrity a autority platformy. Neexistuje ani skutečná podpora, pouze účet na Twitteru, který zanechává spoustu nezodpovězených otázek od uživatelů z celého internetu. Použijte jej podle vlastního uvážení.

Návštěva Tradeogre

 

Livecoin – Livecoin.net nabízí možnost obchodování s altcoiny téměř v jakémkoli druhu altcoinu, který si dokážete představit. Všimněte si, že některé coiny mohou mít velmi nízkou likviditu, ale to nemusí být nutně problém Livecoinů, ale trh s coiny. Poplatky za obchodování jsou pouhých 0,01% – 0,1% a přijímají mnoho různých metod vkladu a výběru, jako jsou Payeer, OkPay a další podobní alternativní poskytovatelé plateb. Ačkoli směnárna podporuje fiat měny, proces ověření identity musíte projít pouze v případě, že chcete pro vklady nebo výběry používat bankovní převody. V opačném případě můžete obchodní platformu použít anonymně pouze s e-mailem použitým pro registraci.

Návštěva Livecoin

 

LocalCoinSwap služba je velmi podobná nabídce P2P na trhu LocalBitcoins s jednoduchým otočením, že rozšiřuje své nabídky mincí na více (nebo jakýkoli druh) altcoinu. Jelikož se jedná o trh P2P, můžete altcoiny nakupovat, prodávat a obchodovat s jinými jednotlivci, takže si vyberte prodejce, který má renomované záznamy o minulých transakcích, aby nedocházelo k podvodům. Ověření není na platformě povinné, nicméně někteří prodejci mohou požádat o vaše ID v jejich podmínkách.

Návštěva LocalCoinSwap