Foto: Mouvo Design Festival.Foto: Mouvo Design Festival

Mouvo Motion Design Festival se vrací do Prahy

V pátek 17. února začne v pražském divadle Archa festival pohybového designu Mouvo Motion Design Festival. Akce bude poté pokračovat celou sobotu.

S novým ročníkem festivalu Mouvo přichází do Prahy opět to nejlepší z pohybového designu. Dvoudenní akce je organizována místní skupinou Oficina a představí se na ní jedni z nejlepší autorů pohybového designu jako třeba GMunk, Spin, Pablo Ferro či Google Design.

Jednou z největších hvězd festivalu bude nepochybně Bradley Munkowitz pod pseudonymem GMunk. Ten je známý kromě své činnosti v reklamě i holografickými projekcemi, grafikami a celkovou vizualizací filmů jako Tron: Legacy nebo Oblivion. Bradly se stal také populárním díky své instalaci zvané „Box“, která se skládá z video mappingu ovládaném robotickými pažemi.

Špičkový design bude také zastoupen slavným Spin studiem z Londýna, nebo Johnem Schlemmerem z Googlu, který má v jeho rámci na starosti interaktivní pohybový design.

Dvoudenní vstupenka na festival stojí 1 500 CZK, pro studenty pouze 1000 CZK. Dále je možné zakoupit lístky pouze na páteční přednášku za 600 CZK. Ti, kteří by se chtěli setkat přímo s umělci, si mohou koupit VIP lístek za 3 000 CZK. Jeho součástí je i vstup na Mouvo Lovers party.

Více informací a kompletní program je možné shlédnout na internetových stránkách www.mouvo.cz

Mezi partnery festivalu Mouvo patří HBO, Digital Media, Adobe, Maxon, Wacom, Česká centra a Oficina.


Bookmark and Share